Ogłoszenia duszpasterskie - XXIII Niedziela Zwykła
 

1. Spotkanie z Rodzicami dzieci klas trzecich, w związku z Uroczystością I Komunii św. będzie w kościele jutro, w poniedziałek 11 września, bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
 
2. Również jutro, w poniedziałek, 11 września, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, spotkanie w kawiarence parafialnej z Zelatorkami Żywego Różańca.

3. W środę, 13 września od g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego „Jerycho Różańcowe”.

4. Również w środę, 13 września o g. 21.00 Apel maryjny i procesja wokół kościoła w ramach obchodów setnej rocznicy objawień Matki Bożej w Fatimie.

5. Dni 22/23 września br. to czas Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jak każdego roku z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka w dwóch wymiarach. Tylko do Częstochowy w dniach 22/23 września br. w cenie 180 złotych, w tym przejazd i nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Jest jeszcze ok. 20 miejsc wolnych. W środę po Nowennie spotkanie w kościele z pielgrzymami udającymi się z pielgrzymką w dniach 22/23 września br.

6. Pielgrzymka z poszerzonym programem będzie w dniach od 22 do 27 września br. Wszystkie miejsca są już zajęte.

7. Wspólnota Ruchu-Światło-Życie z naszej parafii zaprasza młodzież od 6 klasy szkoły podstawowej i dorosłych na pierwsze spotkanie oazowe, które odbędzie się 24 września br. o g. 16.00 w sali kasetonowej.

8. Nauki przedślubne będą w dniach od 25 do 29 września o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

9. Dziękujemy za wspólną modlitwę i za składane ofiary. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 10 września 2017 r.