Ogłoszenia duszpasterskie - IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

  1.  W każdy piątek Wielkiego Postu jest nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dla dzieci o g. 17.00, dla dorosłych i młodzieży, po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

  2. Parafialny zespół muzyczny „Nowe Jerusalem” zaprasza na wspólne czuwanie modlitewne, w każdą sobotę Wielkiego Postu, w kaplicy Miłosierdzia Bożego  od 19.00 do 20.00. z wystawieniem i adoracją Najświętszego Sakramentu.

  3.  W każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.00.

  4.  Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne i będą trwać do wtorku włącznie. Nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy św. w niedzielę, a w poniedziałek i we wtorek podczas Mszy św. o g. 9.00, 16.30 i 18.00. Możliwość spowiedzi przed i podczas każdej Mszy św.

  5.  Rekolekcje szkolne dla przedszkoli i szkół podstawowych do klasy VI włącznie, w poniedziałek, wtorek i środę, 12, 13, 14 marca br. w godzinach przedpołudniowych.

  6.  Siostry Urszulanki wraz z dziećmi z Eucharystycznego Ruchu Młodych w niedzielę 11 i 18 marca przeprowadzą  w przedsionku kościoła kiermasz świąteczny.

  7. W okresie Wielkiego Postu ważną sprawą jest modlitwa, post i jałmużna. Od wielu lat naszą jałmużną wielkopostną, jest ofiara na Arcybiskupie Seminarium Duchowne. Koperty na ofiarę dla Seminarium Duchownego znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła. Dziękujemy za włączenie się w tę formę odpowiedzialności za przyszłych kapłanów.

  8. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:  Wacław STRUGLIŃSKI, Jadwiga PUCZYŃSKA, Kazimierz MACIEJEWSKI, Bożena SZYMAŃSKA, Stefania SZYDŁOWSKA i Zbigniew SZYMAŃSKI. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 11 marca 2018 r.