Ogłoszenia duszpasterskie  
II Niedziela Zwykła


  1. Kolęda w najbliższym tygodniu. W poniedziałek, 15 stycznia – ul. Roweckiego numery nieparzyste od 1 do 81 oraz parzyste od 2 i 4.  We wtorek – 16 stycznia 2018 odwiedzimy z kolędą Rodziny zamieszkałe przy ul. Roweckiego numery parzyste 6 do 18 włącznie;  w środę – 17 stycznia kolęda na ul. Roweckiego numery parzyste od 20 do 84 włącznie. W czwartek 18 stycznia – ul. 1 Maja, 26 Kwietnia oraz Armii Krajowej numery nieparzyste od 1 do 11 włącznie; w piątek – 19 stycznia ul. Armii Krajowej numery parzyste oraz ul. Kard. Wyszyńskiego numery od 2 do 8 oraz numery 4 A B C i 6 A B C D E.  W sobotę 20 stycznia od g. 15.00 ul. Wyszyńskiego od 10 do 28 włącznie.  W tygodniu kolęda rozpoczyna się od g. 16.00.

  2. „Piórnik i lizak dla szkoły w Kiping”. Pod koniec stycznia rozpoczyna się rok szkolny w Kenii. W nowo powstałych tam parafiach misjonarze zakładają szkoły i przedszkola. Powstał pomysł, aby podarować dzieciom piórnik. Grupa księży i katechetów zgłosiło chęć dostarczenia tych upominków dla 600 dzieci. Zapraszamy do włączenia się w akcję. Piórnik z wyposażeniem i lizak można składać u Siostry Lidii, urszulanki, w niedzielę 14 i 21 stycznia br. 

  3.  Od czwartku, 18 stycznia do 24 stycznia będziemy w Kościele przeżywali Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Codziennie na Mszy wieczornej będziemy się w tych intencjach modlić i zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  4. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: Antonina Ziętek, Kazimiera Szewczyk, Barbara Grzejszczak, Henryk Jankowski, Eugeniusz Smok, Eliasz Ostrowski, Jerzy Krawczyk, Bazyli Mielianiec. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. 

  5.  Dziękujemy za wspólną modlitwę i za składane ofiary.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

    ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
    Police, 14 stycznia 2018  r.