Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Przemienienia Pańskiego
 
  1. W okresie wakacji, biuro parafialne jest czynne trzy razy w tygodniu, w poniedziałek, środę i w piątek  w godzinach od 16.00 do 17.30. 

  2. W tygodniu Msza św. o g. 7.00 i 18.00. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Możliwość korzystania ze spowiedzi jest przed Mszą św.

  3. Archidiecezjalne Dożynki w Pyrzycach będą w niedzielę 27 sierpnia br. Prezentacja wieńców i przedstawienie się delegacji z poszczególnych parafii od g. 13.30 i Msza św. o g. 14.30. Po Mszy św. część artystyczna i spotkanie przy posiłku. Zapraszamy do udziału. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd autobusem. Możliwość zapisania się na wyjazd jest w zakrystii i w biurze parafialnym. Koszt wyjazdu i powrotu z czasem oczekiwania autobusu na powrót, wynosi 20 złotych od osoby.

  4. Dni 22/23 września br. to czas Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jak każdego roku z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka w dwóch wymiarach. Tylko do Częstochowy w dniach 22/23 września i  z poszerzonym programem w dniach 22, 23, 24, 25 i 26 września. Więcej informacji w przyszła niedzielę.

  5. W intencji dobrych zbiorów przez rolników, w trudnych warunkach atmosferycznych, jak również w intencji Ojczyzny, o sprzyjające klimaty w rządzeniu naszym krajem, do końca sierpnia br. po każdej Mszy św. niedzielnej, według zachęty Księdza Arcybiskupa Metropolity, będziemy śpiewać „suplikacje”.
     
  6.  Dziękujemy za wspólną modlitwę i za składane ofiary.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  6 sierpnia 2017 r.