Ogłoszenia duszpasterskie - XI NIEDZIELA ROKU


1. Nabożeństwo czerwcowe w kościele codziennie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

2. Nauki przedślubne odbędą się w dniach od 17-21 czerwca br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

3. Kawiarenka parafialna zaprasza wszystkich do korzystania ze spotkań w kawiarence.

4. Dzisiaj jest Parafialny Festyn Rodzinny. Zapraszamy do udziału w festynie. W tym roku z zysku z loterii i ze sprzedaży ciasta to fundusz, którym dokładamy się do zrobienia nowych zamykanych dwóch konfesjonałów w naszym kościele. Rozpoczęcie festynu o g. 14.00 i zakończenie o g. 21.00.

5. W tym roku ks. Wojciech Puciato obchodzi 25. rocznicę świeceń kapłańskich. Jubilat swój srebrny jubileusz kapłaństwa będzie obchodził w naszej parafii w dniu święceń kapłańskich. Mszę św. Jubileuszową odprawi 26 czerwca br. o g. 18.00.

6. Pielgrzymka rowerowa do Częstochowy odbędzie się w dniach od 8 do 14 lipca 2013 r. Kontakt w sprawie tej pielgrzymki z ks. Markiem.

7. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę ze Szczecina do Częstochowy w dniach od 29 lipca do 13 sierpnia. Wszystkie bliższe informacje u ks. Łukasza.

8. W dniach 24-28 września, w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasna Górę, organizowany jest wyjazd z poszerzonym programem: Licheń, Niepokalanów, Warszawa, Kałków-Godów, Święty Krzyż i Częstochowa. Koszt 530 złotych, w tym przejazd, noclegi, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

9. Jak każdego roku w dwie ostatnie niedziele czerwca dokonywana jest przez Caritas zbiórka do puszek na kolonie letnie dla dzieci, którym należy zorganizować pomoc w kosztach wyjazdu na kolonie.

10. Msza św. dziękczynna dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego w dniu 28 czerwca br. o g. 8.00 rano.

11. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 16 czerwca 2013 r.