Ogłoszenia duszpasterskie - XVI NIEDZIELA ROKU


1. W  okresie wakacji w tygodniu msza  św. o godzinie 7.00 i 18.00. W niedziele nie ma mszy św. o godzinie 15.15.  Biuro parafialne czynne jest 3 dni w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16 do 17.30. Sprawy pilne można zgłosić w zakrystii po każdej mszy św. 

2. W czwartek święto świętego Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców. Po mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie pojazdów.

3. Zapraszamy na Pieszą pielgrzymkę ze Szczecina do Częstochowy w dniach od 29 lipca do 13 sierpnia. Wszystkie bliższe informacje u ks. Łukasza.

4. W dniach od 24 do 28.09. w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę organizowany jest wyjazd z poszerzonym programem: Licheń, Niepokalanów, Warszawa, Kałków-Godów, Święty Krzyż i Częstochowa. Koszt 530 zł, w  tym przejazd, noclegi i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

5. Wychodząc naprzeciw potrzebom uczących się dzieci z rodzin najuboższych CARITAS uruchamia akcję „Tornister pełen uśmiechów”, w ramach tej akcji każdy może zapełnić jeden plecak dla potrzebującego dziecka, przykładowy zestaw podany jest na ulotkach, które można odebrać w kawiarence parafialnej, w każdy czwartek w zespole parafialnego Caritas a także od wolontariuszy. Prosimy także o wsparcie w postaci przyborów szkolnych również dla starszych uczących się dzieci i młodzieży z terenu naszej parafii. W poprzednich latach dzięki ofiarności parafian mogliśmy wyposażyć w plecaki 70 dzieci z klas młodszych oraz 70 dzieci z terenów wiejskich z terenów naszej archidiecezji i około 130 gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. 

6. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego  błogosławieństwa. 


Police, 21.07.2013