Ogłoszenia duszpasterskie - XVIII NIEDZIELA ROKU


1. We wtorek, 6 sierpnia, jest święto Przemienienia Pańskiego. Zachęcamy do udziału w tym dniu we Mszy św.

2. Przypominamy, że w okresie wakacji w tygodniu jest Msza św. o g. 7.00 i wieczorem o g. 18.00.  Biuro parafialne czynne jest trzy dni w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki w g. od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłosić w zakrystii po Mszy św.

3. Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego w każdy czwartek w kaplicy Miłosierdzia Bożego, o g. 15.00 po zakończonej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. Jak każdego roku pod koniec sierpnia cała Archidiecezja wraz z rolnikami dziękuje Bogu za plony ziemi. Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach będą w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowany jest autobus na wyjazd do Pyrzyc. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 20 zł.

5. W dniach 24-28 września, w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasna Górę, organizowany jest wyjazd z poszerzonym programem: Licheń, Niepokalanów, Warszawa, Kałków-Godów, Święty Krzyż i Częstochowa.  Koszt 530 złotych, w tym przejazd, noclegi, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

6. Również będzie wyjazd na Pielgrzymkę Archidiecezjalna w dniach 27/28 września br. Koszt jednodobowej pielgrzymki to 180 złotych w tym również nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy w zakrystii oraz biurze parafialnym.


7. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 4 sierpnia 2013 r.