Ogłoszenia duszpasterskie - XIX NIEDZIELA ROKU


1. We wtorek, 13 sierpnia, w kaplicy Miłosierdzia Bożego od g. 19.00 rozpoczęcie Adoracji Najświętszego Sakramentu przez całą dobę połączone z modlitwą różańcową tzw.”Jerycho Różańcowe”. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Również we wtorek, jak każdego 13. dnia miesiąca, w kościele Msza św. w intencji Ojczyzny o g. 20.00 , a o 21.00 spotkanie fatimskie z Apelem maryjnym i procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

3. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. poświecenie ziół i kwiatów. W naszym dekanacie jest odpust w parafii Nowe Warpno. Uroczysta Suma odpustowa o g. 14.00.
 
4. Ze względu na Uroczystość Wniebowzięcia NMP nie będzie Mszy św.  do Miłosierdzia Bożego jak w każdy czwartek w kaplicy Miłosierdzia Bożego, o g. 15.00.

5. Jak każdego roku pod koniec sierpnia cała Archidiecezja wraz z rolnikami dziękuje Bogu za plony ziemi. Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach będą w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowany jest autobus na wyjazd do Pyrzyc. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 20 zł.

6. Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę jest w dniach 27/28 września br. Koszt pielgrzymki tylko do Częstochowy, to 180 złotych, w tym również nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy w zakrystii oraz biurze parafialnym.

7. Dla zachęty dzieci do nauki języka francuskiego, w kawiarence parafialnej organizowany jest kurs podstawowy tego języka dla dzieci do 12 roku życia. Pierwsze spotkanie będzie jeszcze w sierpniu, w środę 21 sierpnia i następnie w piątek 23 sierpnia. Przewidzianych jest około 30 godzin. Kurs jest bezpłatny. Zachęcamy Rodziców do zainteresowania dzieci tym tematem. Spotkania będą w godzinach od 16.00 do 17.00.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 11 sierpnia 2013 r.