Ogłoszenia duszpasterskie - XX  NIEDZIELA ROKU


1. Wczoraj był dzień Imienin ks. Jacka. Ze względu na zawierane związki małżeńskie, nie było miejsca na Mszę św. Imieninową, dlatego ks. Jacek odprawi Mszę św. we własnej Intencji dzisiaj o g. 12.00. Dołączając się do wszystkich życzeń, które kierowane są do Solenizanta, chcemy otoczyć Go wielką serdecznością i podziękować za wszystko dobro, które czyni dla naszej parafii.

2. Jak każdego roku pod koniec sierpnia cała Archidiecezja wraz z rolnikami dziękuje Bogu za plony ziemi. Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach będą w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowany jest autobus na wyjazd do Pyrzyc. Wyjazd autobusu spod naszego kościoła o g. 12.00. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Koszt wyjazdu 20 zł.

3. W kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, chcemy przed Panem Bogiem pamiętać o wszystkich ofiarach wojny. Organizowany jest wyjazd na 1 września br. do sanktuarium w Siekierkach, aby tam na cmentarzu wojennym polecać miłosierdziu Bożemu tych, którzy spoczywają na tym cmentarzu, ale i z tego miejsca polecać poległych na wszystkich frontach świata. Zapisy w kawiarence parafialnej, jak również u p. Siusta.

4. Pielgrzymka Archidiecezjalna na Jasną Górę jest w dniach 27/28 września br. Koszt pielgrzymki tylko do Częstochowy, to 180 złotych, w tym również nocleg w Domu Pielgrzyma w Częstochowie. Zapisy w zakrystii oraz biurze parafialnym.

5. Dla zachęty dzieci do nauki języka francuskiego, w kawiarence parafialnej organizowany jest kurs podstawowy tego języka dla dzieci do 12 roku życia. Pierwsze spotkanie będzie jeszcze w sierpniu, w środę 21 sierpnia i następnie w piątek 23 sierpnia. Przewidzianych jest około 30 godzin. Kurs jest bezpłatny. Zachęcamy Rodziców do zainteresowania dzieci tym tematem. Spotkania będą w godzinach od 16.00 do 17.00.

6. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 18 sierpnia 2013 r.