Ogłoszenia duszpasterskie - XXI NIEDZIELA ROKU


1. Jutro, 26 sierpnia, Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zachęcamy do udziału we Mszy św.

2. W kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, chcemy przed Panem, Bogiem pamiętać o wszystkich ofiarach wojny. Organizowany jest wyjazd na 1 września br. do sanktuarium w Siekierkach, aby tam na cmentarzu wojennym polecać miłosierdziu Bożemu tych, którzy spoczywają na tym cmentarzu, ale i z tego miejsca polecać poległych na wszystkich frontach świata. Wyjazd w niedzielę, 1 września, spod naszego kościoła o g. 12.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kawiarence parafialnej oraz u Zelatorek.

3. Jesienne rekolekcje dla Rodziny Radia Maryja i Przyjaciół w Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie-Golęcinie przy ul. Strzałowskiej 26 A odbędą się w dniach 13-15 września br. Koszt rekolekcji 140 złotych. Zapisy w Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie.

4. Od piątku do niedzieli, 6-8 września br., w Katedrze w Szczecinie odbędą się rekolekcje uzdrowieniowe, prowadzone przez ks. Antonello z Brazylii. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszych zapisów. Program rekolekcji oraz informacje o zapisach są umieszczone na plakacie.

5. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 16-20 września br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

6. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

7. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 25 sierpnia 2013 r.