Ogłoszenia duszpasterskie - XXII NIEDZIELA ROKU


1. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży w poniedziałek, 2 września o godzinie 8.00.

2. Po zakończonych wakacjach w tygodniu wznawiamy Mszę św. w tygodniu o g. 9.00 i w niedziele dla dzieci najmłodszych o g. 15.15. Biuro parafialne czynne będzie codziennie od g. 16.00 do 17.30 z wyjątkiem sobót i niedziel oraz w I piątek miesiąca.

3. W najbliższym tygodniu z racji I czwartku, piątku i soboty:  w czwartek o g. 18.00 Msza św. o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i na zakończenie tej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji powołań. W piątek spowiedź z racji I piątku miesiąca od g. 16.30, o godzinie 17.00 Msza św. dla dzieci , a na zakończenie Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.. W sobotę Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników odprawiona zostanie o g. 9.00. W pierwszych dnia tygodnia kapłani odwiedzą Chorych z posługą sakramentalną.

4. Jesienne rekolekcje dla Rodziny Radia Maryja i Przyjaciół w Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie -Golęcinie przy ul. Strzałowskiej 26 A odbędą się w dniach 13 – 15 września br. Koszt rekolekcji 140 złotych. Zapisy w Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie.

5. Od piątku do niedzieli, 6 – 8 września br. w Katedrze w Szczecinie odbędą się rekolekcje uzdrowieniowe, prowadzone przez ks. Antonello z Brazylii. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszych zapisów. Program rekolekcji oraz informacje o zapisach są umieszczone na plakacie.

6. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 16 – 20 września br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

7. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 1 września 2013 r.