Ogłoszenia duszpasterskie - XXIV NIEDZIELA ROKU


1. Dzisiaj gościmy studentów, którzy tworzą chór i wykonują utwory w języku łacińskim dla ubogacenia przeżywania liturgii. Grupa młodych ludzi chce wziąć udział z wykonaniem swoich utworów na festiwalu takiej muzyki i śpiewu we Włoszech niedaleko Bolonii. Nie wszystkich stać na pokrycie kosztów podróży, dlatego chcą w kościołach wykonywać utwory i zarazem prosić, aby im ułatwić ten wyjazd. Po Mszy św. o g. 9.30, 10.45, 12.00, 18.00 i 19.30 na zakończenie Mszy św. swój dar będzie można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła.

2. W przyszłą niedzielę wrześniowa zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

3. Ksiądz Łukasz zaprasza do wyjazdu na Marsz dla Życia w Berlinie i Koszycach na Słowacji, który będzie w dniach 21-23 września br. Koszt 200 złotych. Kontakt z ks. Łukaszem.

4. Zapraszamy do wspólnoty młodzieżowej „OAZA” działającej w naszej parafii. Na ławkach i stolikach przy wyjściu z kościoła są ulotki z informacjami. Zachęcamy do ich zabrania. Kontakt z ks. Łukaszem.

5. Zapisy dla kandydatów do bierzmowania odbędą się również w najbliższy w czwartek, 19 września o g. 17.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego. Kontakt z księdzem Markiem.

6. W piątek 20.09. br. pierwsza po wakacjach Msza św. uzdrowieniowa o g. 19.30 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

7. Zachęcamy do zapisywania się kandydatów na ministrantów. Kontakt z ks. Markiem.

8. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 16 – 20 września br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

9. W dniach 21 i 22 września br odbędzie się XXIX Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, przeżywana pod hasłem „Polska odnawia małżeńskie śluby”. W duchu jedności z uczestnikami tej pielgrzymki, w przyszłą niedzielę, 22 września podczas Mszy św. o g. 12.00 będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy wszystkich małżonków do odnowienia przed Bogiem swoich zobowiązań, aby odnowić miłość w małżeństwach i rodzinach.

10. Spotkanie w kościele z Rodzicami uczniów klas II szkół podstawowych w przyszły poniedziałek, 23 września o g. 18.30. Zapraszamy Rodziców już na g. 18.00 do udziału we Mszy św., aby bezpośrednio po zakończonej Eucharystii rozpocząć spotkanie.

11. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

12. Jest jeszcze 5 miejsc na kilkudniową pielgrzymkę do Częstochowy. Kontakt z ks. Andrzejem. Zachęcamy również do włączenia się w pielgrzymowanie przez podawanie intencji modlitw i intencje Mszy św. na czas pielgrzymki.

13. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i  udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 15 września 2013 r.