Ogłoszenia duszpasterskie - XXV NIEDZIELA ROKU1. Dzisiaj po każdej Mszy św. dokonywana jest wrześniowa zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie.

2. Zapraszamy do wspólnoty młodzieżowej „OAZA” działającej w naszej parafii. Na ławkach i stolikach przy wyjściu z kościoła są ulotki z informacjami. Zachęcamy do ich zabrania. Kontakt z ks. Łukaszem.

3. We wtorek, 24 wrzesnia br., rozpoczęcie o g. 6.00 rano 5-dniowej pielgrzymki na Jasną Górę. W piątek, 27 września br., od godziny 6.30 Mszą św. w kościele rozpoczęcie 2-dniowej pielgrzymki do Częstochowy. Intencje modlitw i Mszy św można składać u ks. proboszcza i ks. Andrzeja. 

4. Dnia 26.09.2013, czyli w najbliższy czwartek, o g. 19.30 odbędzie się spotkanie animatorów, którzy przygotowują grupy młodzieży do bierzmowania. Spotkanie na plebanii w jadalni.

5. Zachęcamy do zapisywania się kandydatów na ministrantów. Kontakt z ks. Markiem.

6. W najbliższą sobotę, 28 września br., o g. 15.00, w ramach VI Międzynarodowej Akcji „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata, będzie miała miejsce modlitwa w intencji: o zachowanie i rozwój wiary w Ojczyźnie naszej i na całym świecie. Koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana również w naszej parafii w tym samym czasie przy kapliczce Matki Bożej Fatimskiej przy rondzie.

7. Spotkanie w kościele z Rodzicami uczniów klas II szkół podstawowych w przyszły poniedziałek, 23 września, o g. 18.30. Zapraszamy Rodziców już na g. 18.00 do udziału we Mszy św., aby bezpośrednio po zakończonej Eucharystii rozpocząć spotkanie.

8. Rekolekcje Żywego Różańca w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie przy ul. Strzałowskiej 26 A będą w dniach od 4-6 października br. Koszt rekolekcji 120 zł. Możliwość udziału tylko w sobotę w koszcie w 20 złotych.

9. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 22 września 2013 r.