Ogłoszenia duszpasterskie - XXVI NIEDZIELA ROKU1. Rekolekcje Żywego Różańca w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Szczecinie przy ul. Strzałowskiej 26 A będą w dniach od 4-6 października br. Koszt rekolekcji 120 zł. Jest możliwość udziału tylko w sobotę w koszcie w 20 złotych.

2. W październiku nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00, a dla wszystkich nabożeństwo różańcowe codziennie bezpośrednio po Mszy św. o 18.00.

3. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w najbliższą środę. Jest również planowany na przyszłą niedzielę z Żywego Różańca i innych osób wyjazd do sanktuarium w Siekierkach. Zapisy w kawiarence parafialnej.

4. W tym tygodniu jest I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy w modlitwach o nowe powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Msza św. w tych intencjach, jak i modlitwy na zakończenie Mszy św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w najbliższy czwartek o g. 18.00 modlitwy o powołania szczególnie z naszej parafii. W piątek spowiedź dla dzieci od. 16.30, o godzinie 17.00 Msza św. dla dzieci, o g. 18.00 Msza św. zakończona z racji I piątku miesiąca nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa sobotę o g. 9.00 Msza św. o nawrócenie grzeszników i przebłagalna za grzechy świata. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I soboty miesiąca w kaplicy Miłosierdzia Bożego od g. 9.30 do 15.00.

5. Kapłani odwiedzą Chorych z posługą sakramentalną w tym tygodniu według ustaleń z księdzem odwiedzającym, co do dnia i godziny odwiedzin.

6. W przyszłą niedzielę, 6 października, podczas Mszy św. o g. 10.45 będzie poświęcenie różańców, szczególnie dzieciom klas drugich szkoły podstawowej.

7. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 29 września 2013 r.