Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela po Bożym Narodzeniu1. Jutro, 6 stycznia, jest Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli zwyczajowo święto Trzech Króli. Msze św. odprawiane są według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Jutro w tę Uroczystość,  ulicami Szczecina przejdzie barwny i rozśpiewany Orszak Trzech Króli. Orszak wyruszy o g. 12.00 sprzed Urzędu Miasta Szczecina. Formowanie Orszaku rozpocznie się o g. 11.30 – w tym czasie przewidziano występy i wspólne kolędowanie. Na miejscu będą rozdawane śpiewniki i korony. To wspaniała okazja do wspólnego, rodzinnego oddania pokłonu Dzieciątku Jezus. Zapraszamy do wzięcia udziału.

2. Zespół muzyczny „Tumultus Gaudium” zaprasza na wspólne kolędowanie dzisiaj, w niedzielę 5 stycznia od g. 16.00 w kawiarence parafialnej „Trzy Ogrody”.

3. Kolęda dzisiaj na ul. Mieszka I od 5 do 8 włącznie. Jutro, 6 stycznia, od g. 15.00 na ulicy Piaskowej od numeru 74 do 110.  We wtorek, 7 stycznia 2014, ul. Świętego Kazimierza, Barnima, Sadowa, Łokietka i Chodkiewicza. W środę, 8 stycznia, ul. Siedlecka i Kasprowicza oraz ul. Piaskowa od numeru 28 do 72 i nieparzyste od 15 do 37 i ul. Słowackiego. W czwartek, 9 stycznia ul. Piaskowa 3, 5, 7, 9 oraz od numeru 39 do 99A. Również w czwartek ul. Pułaskiego i ul. Przybora. W piątek, 10 stycznia, ul. Kosynierów Gdyńskich, Długosza, Kochanowskiego, Reja, Galla-Anonima, Wyspiańskiego, Kadłubka, Wkrzańska i Zamenhofa od numeru 1 do 17. W sobotę ul. Zamenhofa od 2 do 46 włącznie i w niedzielę 12 stycznia ul. Zamenhofa 48 i 50. W soboty i w niedzielę rozpoczęcie kolędy od g. 15.00.

4. W przyszłą niedzielę, 12 stycznia święto Chrztu Pańskiego. W to święto podczas Mszy św. o g. 10.45 zostaną uroczyście wręczone dekrety Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, posyłające z misją apostolską doradców życia rodzinnego.

5. Serdecznie przepraszamy za mylną informacje o jasełkach w dniu 5 stycznia br. Jasełka przygotowane przez młodzież z Ruchu Światło-Życie, będą zaprezentowane w niedzielę 12 stycznia br., w kościele, bezpośrednio po zakończonej Mszy św. o g. 15.15.

6. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. 

7. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 5 stycznia  2014 r.