Ogłoszenia duszpasterskie - VI NIEDZIELA ZWYKŁA


1. Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy dobrego wypoczynku. W czwartek po zakończonych feriach, tj. 6 marca o g. 18.30, w biurze parafialnym, odbędzie się spotkanie osób w wieku ponadgimnazjalnym, którzy nie przyjęli jeszcze sakramentu bierzmowania, a chcieliby wzmocnić swoje życie religijne sakramentem bierzmowania.

2. Można już oglądać na multipleksie pierwszym Katolicką telewizję „TRWAM”. Zachęcamy do oglądania tej telewizji, która orzekazuje katechezy, modlitwy i informacje o życiu Kościoła Katolickiego w Polsce, a także związane z posługą Ojca Świętego Franciszka i działalnością Stolicy Apostolskiej.  

3. W dniach od 23.02. do 2.03. 2014 r. z naszej parafii udajemy się z pielgrzymką do Ziemi Świętej. Będziemy pamiętali w modlitwie o naszej parafii w miejscach uświęconych pobytem na ziemi Pana Jezusa i życia Matki Najświętszej. Prywatne intencje można podać w zakrystii, ks. Andrzejowi lub ks. proboszczowi. W intencjach i miejscach wskazanych  będzie odprawiana Msza św. Spotkanie z pielgrzymami przed wyjazdem będzie w najbliższy wtorek w kaplicy Miłosierdzia Bożego, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej tj. ok. 18.30.

4. Katechezy Zwiastowania prowadzone przez Wspólnoty Neokatechumenalne, odbywają się w kaplicy Miłosierdzia Bożego w każdy poniedziałek i czwartek o g. 19.00. Zapraszamy wszystkich do odnowy swojej wiary.
 
5. W dniach od 1 do 3 maja br. organizowany jest wyjazd do Wadowic, Krakowa, Łagiewnik i Kalwarii Zebrzydowskiej związany z dziękczynieniem za kanonizację Jana Pawła II. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii. Informacje u ks. Jarosława.

6. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

7. Dziękujemy za składane ofiary na kościół, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 16 lutego 2014 r.