Ogłoszenia duszpasterskie - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2014 


1. Zawsze w Uroczystość Miłosierdzia Bożego w naszym kościele Msza św. rozpoczyna się w godzinie Miłosierdzia tj o g. 15.00. Rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W zwyczaju naszej parafii jest składanie czerwonych goździków w pustym Grobie Pana Jezusa, wyraz naszej wdzięczności, za nieustanną możliwość korzystania z Bożego Miłosierdzia.

2. Jutro, po zakończonej Oktawie Wielkanocnej liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha.

3. W tygodniu Msze św. według porządku zwykłego dnia, tj. o 7.00, 9.00 i 18.00.

4. Od czwartku, 1 maja, rozpoczyna się nabożeństwo majowe, które będzie odprawiana zawsze bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek podczas Mszy św. o g. 18.00 z racji I czwartku miesiąca modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

6. W piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź od g. 16.30 i o 17.00 Msza św. dla dzieci.

7. W sobotę o g. 9.00 Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników.

8. W pierwszych dniach miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, według godzin ustalonych z księdzem odwiedzającym, a rano w sobotę o g. 7.00 Msza św. w intencji Chorych odwiedzanych z posługą sakramentalną.

9. W sobotę, 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski i święto narodowe Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze św. jak w tygodniu z dodatkową Mszą św. w intencji Ojczyzny o g. 11.00. 

10. W dniu 8 maja br. o g. 19.00 J.E. Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania.

11. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

12. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  27 kwietnia 2014  r.