Ogłoszenia duszpasterskie - VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 


1. Nabożeństwo majowe codziennie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

2. Nauki przedślubne w naszej parafii będą w dniach 2-6 czerwca 2014 w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00. 

3. Msza św. „bez prądu”, w obronie życia nienarodzonych będzie w poniedziałek 26 maja o 20.00 w kościele.

4. W czwartek, 29 maja, Mszą św. o g. 9.00 rozpocznie się kolejny Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej Intelektualnie. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału we Mszy św. i obchodach osoby niepełnosprawne wraz z rodzinami i opiekunami oraz przyjaciółmi.

5. W piątek podczas nabożeństwa majowego rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Jak każdego roku w pierwszą niedzielę czerwca cały Kościół w Polsce obchodzi Święto Dziękczynienia Bogu za Opatrzność nad Polską. Po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na wznoszoną Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

8. W przyszłą niedzielę na g. 12.00 przybędzie do naszego kościoła J.E. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga, aby odprawić Mszą św. Jubileuszową w intencji byłych i obecnych uczniów, absolwentów, a także w intencji byłych i obecnych nauczycieli, wychowawców i pracowników placówki, z racji obchodów 55 rocznicy istnienia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach.

9. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

10. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  25 maja 2014  r.