Ogłoszenia duszpasterskie - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH PIOTRA I PAWŁA - XIII TYDZIEŃ ZWYKŁY 


1. Podczas wakacji nie będzie Msza św. w niedzielę o g. 15.15. Wznowiona będzie dopiero po wakacjach, z pierwszą niedzielą września.

2. Na czas wakacji nie będzie również Mszy św. w czwartki o g. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego oraz w tygodniu w kościele o g. 9.00. Biuro parafialne będzie czynne trzy razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki w g. od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłosić w zakrystii po każdej Mszy św.

3. W piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź od g. 16.30 do 18.30 i dodatkowa Msza św.  o g. 17.00 dla dzieci, które praktykują I piątki miesiąca.

4. W sobotę, Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników będzie odprawiona o g. 7.00 rano.

5. W dniach od 7-14 lipca jest diecezjalna rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. Kontakt i bliższe informacje u ks. Marka.

6. Od wielu już lat w okresie wakacyjnym wyrusza ze Szczecina Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału wszystkich, szczególnie młodzież. Wszystkie informacje na ten temat u ks. Łukasza.

7. W dniach 22-27 września 2014 organizowana jest Pielgrzymka w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jeden autokar będzie na udział tylko do Częstochowy w dniach 26/27 września i drugi autokar z poszerzonym, tygodniowym programem do Barda Śląskiego, Wambierzyc, Kotliny Kłodzkiej, Pragi czeskiej, Zakopanego, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Łagiewnik. Koszt tygodniowej pielgrzymki 720 złotych. W kosztach przejazd komfortowym autokarem, noclegi, częściowe wyżywienie i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.
 
8. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

9. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 29 czerwca 2014  r.