Ogłoszenia duszpasterskie - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA1. Przypominamy, że podczas wakacji nie będzie w niedzielę Mszy św. o g. 15.15. Wznowiona zostanie dopiero po wakacjach wraz z pierwszą niedzielą września.

2. Na czas wakacji nie będzie również Mszy św. we czwartki o g. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego, a także w tygodniu w kościele o g. 9.00.

3. Biuro parafialne będzie czynne trzy razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św.

4. W przyszłą niedzielę, jak każdego 13 dnia miesiąca, rozpocznie się o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego dobowa modlitwa w intencji Ojczyzny, czyli Jerycho Różańcowe. Wieczorem o g. 21.00 z racji dnia Objawień Matki Bożej w Fatimie odbędzie się Apel maryjny w kościele i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

5. Od wielu już lat w okresie wakacyjnym wyrusza ze Szczecina Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału wszystkich, szczególnie młodzież. Wszystkie informacje na ten temat u ks. Łukasza.

6. W dniach 22-27 września 2014 organizowana jest Pielgrzymka w ramach Diecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Jeden autokar będzie na udział tylko do Częstochowy w dniach 26/27 września i drugi autokar z poszerzonym, tygodniowym programem do Barda Śląskiego, Wambierzyc, Kotliny Kłodzkiej, Pragi czeskiej, Zakopanego, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Łagiewnik. Koszt tygodniowej pielgrzymki 720 złotych. W kosztach przejazd komfortowym autokarem, noclegi, częściowe wyżywienie i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

7. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

8. Na stolikach przy wyjściu z kościoła jest dostępny nowy numer naszego parafialnego miesięcznika „Świadomi Chrystusa”. Egzemplarz jest jak zawsze bezpłatny, a kto chciałby wspomóc koszty jego wydania może złożyć swoją ofiarę do skarbon umieszczonych przy wyjściu z kościoła.

9. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  22 czerwca 2014 r.