Ogłoszenia duszpasterskie - XX TYDZIEŃ ZWYKŁY


1. Dzisiaj przypada dzień Imienin Ks. Jacka. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 12.00. Pamiętajmy w modlitwie i życzeniach o Solenizancie.

2. XXII Piesza Pielgrzymka do Myśliborza odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia br. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. o g. 7.00 rano w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Szczegółowe informacje na plakatach.

3. Wyjazd na dożynki Archidiecezjalne do Pyrzyc w przyszłą niedzielę o g. 12.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do udziału w Dziękczynieniu Panu Bogu za dary ziemi.

4. Do niedzieli, 24 sierpnia, włącznie, prosimy o potwierdzenie zapisanych osób na liście przez wniesienie opłaty 180 złotych, wyjazdu na Diecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 26/27 września br.
 
5. Podczas wakacji biuro parafialne jest czynne trzy razy w tygodniu tj. w poniedziałki, środy i piątki w g. od 16.00 do 17.30. Pilne sprawy można zgłosić w zakrystii po każdej Mszy św.

6. Został opracowany album ze zdjęciami i opisem w trzech językach, wszystkich kościołów miasta Szczecina i powiatu polickiego. Piękne wydanie w cenie 80 złotych za egzemplarz, można otrzymać w kiosku parafialnym.

7. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  17 sierpnia 2014  r.