Ogłoszenia duszpasterskie - XXII TYDZIEŃ ZWYKŁY


1. Jutro, 1 września, rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku  o g. 8.00 rano.

2. Od jutra, po zakończonych wakacjach wznawiamy w tygodniu Mszę św. o g. 9.00 w kościele, w czwartek o g. 15.00 Mszę św. w kaplicy Miłosierdzia Bożego i w piątki w kaplicy Miłosierdzia Bożego Msza św. o g. 19.00 dla młodzieży oraz w niedziele Mszę św. z przeznaczeniem dla dzieci przedszkolnych o g. 15.15.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o g. 10.45 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

4. W środę podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca i intencji modlitw na miesiąc wrzesień.
 
5. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msza św. i modlitwy o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego w czwartek o g. 18.00. W piątek spowiedź dla dzieci od g. 16.30 i Msza św. dla dzieci o g. 17.00, a na zakończenie Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo z Litanią do Serca Pana Jezusa. W sobotę o g. 9.00 Msza św. Przebłagalna za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników i po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego do g. 15.00 zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Poświęćmy ten czas wyznaczony na modlitwę w najbliższą sobotę w intencji o pokój na świecie.

6. W pierwszych dniach nowego miesiąca kapłani odwiedza z posługą sakramentalną chorych w naszej parafii w dniach i godzinach ustalonych z księdzem odwiedzającym.

7. Biuro parafialne od jutra czynne codziennie od poniedziałku do piątku włącznie od g. 16.00 do 17.30 z wyjątkiem I piątków miesiąca.

8. Nauki przedślubne będą w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00 w dniach od 15 do 19 września br.

9. Spotkanie w kościele z pielgrzymami z pielgrzymki o poszerzonym programie, w najbliższą środę po zakończeniu Mszy św. 

10. Został opracowany album ze zdjęciami i opisem w trzech językach, wszystkich kościołów miasta Szczecina i powiatu polickiego. Piękne wydanie w cenie 80 złotych za egzemplarz, można otrzymać w kiosku parafialnym.

11. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

12. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  31 sierpnia 2014 r.