Ogłoszenia duszpasterskie - XXIII TYDZIEŃ ZWYKŁY


1. Dzisiaj podczas Mszy św. o g. 10.45 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.

2. Jutro święto Narodzenia NMP znane również pod nazwą Matki Bożej Siewnej. Msze św. jak w zwykły dzień, ale zachęcamy do udziału w liturgii tego dnia.

3. We wtorek, 9 września br. o g. 19.00 będzie w naszym kościele Msza św. uzdrowieniowa pod przewodnictwem Ojca Antonello z Brazylii ze Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia.  Zapraszamy do udziału.

4. W sobotę, 13 września od g. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego i rozpoczęcie całodobowej Adoracji w ramach modlitwy” Jerycho Różańcowe”. Natomiast o g. 21.00 w kościele Apel Maryjny i procesją z Figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła w trwającej Wielkiej Nowennie przed setną rocznicą Objawień Matki Bożej w Fatimie. 

5. Biuro parafialne od jutra czynne codziennie od poniedziałku do piątku włącznie od g. 16.00 do 17.30 z wyjątkiem I piątków miesiąca.

6. Nauki przedślubne będą w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00 w dniach od 15 do 19 września br.

7. Mamy kilka wolnych miejsc w pielgrzymkach do Częstochowy: dwudniowej i sześciodniowej. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Można zgłosić intencje Mszy św. na czas pielgrzymki. Spotkanie z pielgrzymami pielgrzymki dwudniowej w najbliższą środę w kościele, po zakończonej Nowennie i Mszy św.

8. Spotkanie z Rodzicami dzieci klas komunijnych w związku z programem przygotowania do I Komunii św. odbędzie się w przyszły poniedziałek, 15 września, w kościele, po Mszy św. wieczornej.

9. Jest opracowany album ze zdjęciami i opisem w trzech językach, wszystkich kościołów miasta Szczecina i powiatu polickiego. Piękne wydanie w cenie 80 złotych za egzemplarz, można otrzymać w kiosku parafialnym.

10. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

11. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 7 września 2014 r.