Ogłoszenia duszpasterskie - XXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY
ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO 


1. Nauki przedślubne będą w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00 w dniach od 15 do 19 września br.

2. Mamy kilka wolnych miejsc w pielgrzymkach do Częstochowy: dwudniowej i sześciodniowej. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Można zgłosić intencje Mszy św. na czas pielgrzymki można składać u ks. Andrzeja. Spotkanie z pielgrzymami pielgrzymki sześciodniowej w najbliższą środę w kościele, po zakończonej Nowennie i Mszy św.

3. Spotkanie z Rodzicami dzieci klas komunijnych w związku z programem przygotowania do I Komunii św. odbędzie się jutro, w poniedziałek, 15 września, w kościele, po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższy piątek o g. 19.30 i następnie w każdy III piątek miesiąca, Msza św. w kościele z modlitwą o uzdrowienie.

5. W sobotę, 20 września br. w Berlinie będzie „ Marsz dla życia” Jest organizowany wyjazd, aby wziąć udział w tym „ Marszu...”. Koszt wyjazdu 35 złotych. Wszelkie informacje u ks. Łukasza.

6. Uczniowie klas gimnazjalnych, którzy chodzą do szkoły poza terenem naszej parafii, mogą otrzymać w zakrystii index potrzebny w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

7. W przyszłą niedzielę, 21 września, będzie dokonywana zbiórka pieniędzy do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

8. Członkowie Żywego Różańca serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na pielgrzymkę do Rokitna i Siekierek w dniach 4 i 5 października br. Koszt 100 złotych – obejmuje nocleg w Rokitnie i przejazd autokarem. Zapisy w zakrystii.

9. Jest opracowany album ze zdjęciami i opisem w trzech językach, wszystkich kościołów miasta Szczecina i powiatu polickiego. Piękne wydanie w cenie 80 złotych za egzemplarz, można otrzymać w kiosku parafialnym.

10. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie.

11. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  14 września 2014  r.