Ogłoszenia duszpasterskie - II NIEDZIELA ZWYKŁA 


1. Dzisiaj, w niedzielę, 18 stycznia kameralny chór „Cantore luvenum” wraz z młodzieżowym kwartetem smyczkowym zaprasza serdecznie na wspólne kolędowanie w naszym kościele po Mszy św. o g. 13.30. Będzie ok. 20-30 minutowy koncert pięknych polskich kolęd. Serdecznie zapraszamy. Natomiast w kolejną niedzielę, tj. 25 stycznia, gościć będziemy przedstawicieli Wspólnoty „Cenacolo” z przesłaniem profilaktyki,  jak również wychodzenia z problemu uzależnień od narkotyków.

2. Dzisiaj kolęda – ul. Kard. Wyszyńskiego od numeru 6 do 20. W poniedziałek 19 stycznia – ul. Kard. Wyszyńskiego od numeru 22 do 52. We wtorek  - 20 stycznia -  ul. Kard. Wyszyńskiego numery 54, 56, 58, 60 oraz bloki z numerami 4 ABC i 6 ABCDE. Kolędę w niedziele rozpoczynamy od g. 15.00, w pozostałe dni od 16.00.

3. Rodziny, które nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w wyznaczonych dniach, mogą zgłosić się w zakrystii czy biurze parafialnym i ustalić czas odwiedzin duszpasterskich na wtorek, 20 stycznia, lub dni po 20 stycznia.

4. Mszę św. o g. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego wznowimy od 22 stycznia, czyli od najbliższego czwartku.

5. W Kościele Katolickim od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. W niedzielę, 25 stycznia, podczas Mszy św. o g. 19.30 będzie możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego z racji 25. dnia miesiąca. Msza św. o g. 19.30 będzie odprawiona w intencji obrony życia.

7. Najbliższy termin nauk przedślubnych w naszej parafii to:  7-13 lutego 2015 o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

8. W czasie ferii zimowych jest zorganizowany z księdzem Markiem wyjazd do Zakopanego dla ministrantów i młodzieży na tydzień czasu, od 25 stycznia. Koszt 350 złotych. Informacje u ks. Marka. 

9. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Włoch w dniach 12 – 19 kwietnia 2015 r.  Na trasie pielgrzymki autokarowej są Werona, Rzym, Monte San Angelo, San Giovanni Rotondo – miasto św. o. Pio, Lanciano z miejscem Cudu Eucharystycznego, Manopello, Wenecja. Koszt 2200 złotych, w tym przejazd autokarem, wyżywienie noclegi i ubezpieczenie. Zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

10. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  18 stycznia 2015  r.