Ogłoszenia duszpasterskie - III NIEDZIELA ZWYKŁA 


1. Dzisiaj, w niedzielę, 25 stycznia, gościmy przedstawicieli Wspólnoty „Cenacolo” z przesłaniem profilaktyki, jak również wychodzenia z problemu uzależnień od narkotyków.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy za otwartość w czasie kolędy. Dziękujemy za składane ofiary i za wielką życzliwość. Jest jeszcze możliwość zgłosić kolędę uzupełniającą.

3. Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego w każdy czwartek o g. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

4. Dzisiaj podczas Mszy św. o g. 19.30 będzie możliwość przyjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, z racji 25 dnia miesiąca. Msza św. o g. 19.30 będzie odprawiona w intencji obrony życia.

5. Osoby w wieku ponadgimnazjalnym, które z różnych powodów nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania, zapraszamy na przygotowania do przyjęcia tego sakramentu. Najbliższe spotkanie w biurze parafialnym dnia 3 lutego 2015 r. o g. 19.00.

6. Najbliższy termin nauk przedślubnych w naszej parafii to:  7-13 lutego 2015 o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

7. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Włoch w dniach 12-19 kwietnia 2015 r. Na trasie pielgrzymki autokarowej są Werona, Rzym, Monte San Angelo, San Giovanni Rotondo – miasto św. o. Pio, Lanciano z miejscem Cudu Eucharystycznego, Manopello, Wenecja. Koszt 2200 złotych, w tym przejazd autokarem, wyżywienie noclegi i ubezpieczenie. Zgłoszenia w zakrystii lub biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

8. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  25 stycznia 2015 r.