Ogłoszenia duszpasterskie - V NIEDZIELA ZWYKŁA 


1. Najbliższy termin nauk przedślubnych w naszej parafii to dni od poniedziałku, 9 lutego, do piątku, 13 lutego 2015, o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

2. Na dzień 11 lutego 2015, kiedy obchodzony jest w Kościele Powszechnym Światowy Dzień Chorego zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 z błogosławieństwem Chorych Najświętszym Sakramentem, jak jest to praktykowane w sanktuarium w Lourdes. Wieczorem o g. 18.00 podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na prośbę parafialnego Chóru „Maria Cantat”, zostanie odprawiona Msza św. w intencji o zdrowie i potrzebne łaski dla p. Jerzego Leszczyńskiego, z podziękowaniem za wiele lat prowadzenia tegoż Chóru, jak również oficjalne zakończenie działalności Chóru „Maria Cantat” pod dyrekcja p. Jerzego Leszczyńskiego.

3. W piątek, 13 lutego, o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego rozpoczęcie dobowej modlitwy w intencji Ojczyzny - „Jerycho Różańcowe”. Dlatego ostatnia nauka przedślubna będzie w piątek o g. 19.00  przeprowadzona w kościele.

4. Również w piątek, 13 lutego, w trwającej Wielkiej Nowennie przed setną rocznicą Objawień Matki Bożej w Fatimie, spotkanie w kościele na Apelu o g. 21.00.

5. Osoby w wieku ponadgimnazjalnym pragnący przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będą miały spotkanie w biurze parafialnym w sobotę o godzinie 19.00. 

6. Dzisiaj po każdej Mszy św. przed błogosławieństwem, Rycerze Kolumba podadzą nam informację o działalności tej Wspólnoty.

7. W kiosku przy kawiarence parafialnej znajdują się czasopisma katolickie. Zapraszamy do nabywania tych czasopism. Dziękujemy za składane ofiary na kościół.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 8 lutego 2015 r.