Ogłoszenia duszpasterskie - XI NIEDZIELA ZWYKŁA 1. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

2. Dzisiaj w naszej parafii Rodzinny Festyn, przypadający w 30 roku istnienia parafii św. Kazimierza w Policach. Rozpoczęcie o g. 14.00 i zakończenie jak zawsze Apelem Jasnogórskim o g. 21.00. Zapraszamy do licznego udziału. Na ten dzień prosimy, aby włączyć się z podarowaniem ciasta wypieczonego w rodzinach, aby na Rodzinnym Festynie dzielić się smakami ciasta.

3. W najbliższy piątek, 19 czerwca, podczas Mszy św. o g. 18.00 będzie miało miejsce uroczyste włączenie nowego Kręgu do Domowego Kościoła. Również w piątek 19 czerwca Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o g. 19.30 w kościele.  

4. Ostatnie przed wakacjami nauki przedślubne będą w kaplicy Miłosierdzia Bożego w dniach od 22 do 26 czerwca br. o g. 19.00.

5. Caritas Archidiecezjalna przygotowuje czasopismo, które ma być podkreśleniem i przypomnieniem ważnych zadań w życiu każdego człowieka, a szczególnie chrześcijanina. Ten miesięcznik o nazwie „Caritas Dobre Nowiny” jest możliwość nabyć w kościołach w cenie 3 złotych. Fundusz uzyskiwany ze sprzedaży będzie z przeznaczeniem na potrzeby ludzi biednych. W przyszłą niedzielę, 21 czerwca, będzie zbiórka do puszek na rzecz Caritas na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin.

6. Na początku wakacji, w dniach w dniach od 6 do 12 lipca br. odbędzie się  XXIV Szczecińska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce. W naszej parafii organizatorem jest Ksiądz Marek Kawa. Zgłoszenia i i kontakt u ks. Marka.

7. Jeszcze przed wakacjami, w ramach przygotowań do wrześniowej Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę, przypominamy, że według planów sprzed roku, są przygotowywane dwie pielgrzymki z naszej parafii: kilkudniowa i dwudniowa. W dniach od 22 – 26 września 2015 roku kilkudniowa pielgrzymka przygotowana jest trasą: Gietrzwałd, Wilno na Litwie, Sokółka z miejscem Cudu Eucharystycznego i Częstochowa. Ponieważ rozpoczął przygotowania ks. Andrzej, więc będzie przez ks. Andrzeja realizowana i połączona wraz z parafią Golczewo. Cena 750 złotych, w tym przejazd komfortowym autokarem, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie. Prosimy już zgłaszać gotowość wyjazdu, a z powodu wstępnego opłacenie rezerwacji osoby zapisujące się do końca czerwca br. złożą przy zapisie 300 złotych. Bliższe informacje u ks. Andrzeja w kontakcie telefonicznym pod numerem: 602 88 90 50.
 
8. Dwudniowa pielgrzymka w dniach 25/26 września br. w cenie 180 złotych, w tym przejazd, nocleg i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.

ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 14 czerwca 2015 r.