Ogłoszenia duszpasterskie - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 


1. Dzisiaj z racji wspomnienia świętych Joachima i Anny przeżywany jest dzień wdzięczności wobec rodziców i dziadków. Pamiętajmy w modlitwie za zmarłymi naszymi rodzicami i dziadkami, a dla żyjących oprócz modlitwy starajmy się okazać wyrazy wdzięczności.

2. Z naszej Archidiecezji pod koniec lipca wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Będzie przechodzić również przez Police. W dniu 28 lipca około g. 8.30 będzie przechodzić przez parafię na starych Policach. Na krótkim postoju przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP.   Zapraszamy również na szlak pielgrzymkowy.

3. Jest w przygotowaniu Pielgrzymka Różańcowa do Siekierek na 2 sierpnia br. Koszt 20 złotych. Wyjazd 2 sierpnia o g. 12.00. Powrót wieczorem tego samego dnia. Spotkanie z Pielgrzymami w kościele w najbliższą środę po zakończonej Mszy św. wieczornej. Osoby, które się zapisały, potwierdzą swój wyjazd przez dokonanie wpłaty. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy u Zelatorek Żywego Różańca.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  26 lipca 2015 r.