Ogłoszenia duszpasterskie - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 

1. Rozpoczął się sierpień, miesiąc szczególnych wydarzeń patriotycznych i religijnych. Od wielu lat jest ogłoszony miesiącem zachowania trzeźwości.

2. W czwartek, 6 sierpnia, jest święto Przemienienia Pańskiego. Na ten dzień przypada również rozpoczęcie urzędowania nowego Prezydenta Rzeczpospolitej. Pamiętajmy w modlitwie o Ojczyźnie oraz w intencji Prezydenta, aby dobrze zarządzał Polską.

3. W najbliższym tygodniu: w czwartek modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, w piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź dla dzieci od g. 16.30 ze Mszą św. o g. 17.00 i pozostały czas ze spowiedzią dla wszystkich i Mszą św. o g. 18.00 zakończoną nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odwiedziny Chorych w tym tygodniu według czasu ustalonego z księdzem odwiedzającym.

4. Sierpień to również czas zbiorów z pól. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracujących w rolnictwie, bo przecież z trudu ich pracy wszyscy korzystamy. Jak każdego roku w końcu sierpnia są Dożynki Diecezjalne w Pyrzycach, aby podziękować Panu Bogu za dary ziemi, jak również ludziom, którzy pracują w rolnictwie, sadownictwie i pszczelarstwie. Starajmy się dołączyć do ludzi okazujących tę wdzięczność Z naszej parafii na dzień Diecezjalnych Dożynek w Pyrzycach jest w przygotowaniu wyjazd autokarem. Cena 20 zł. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

5. W okresie wakacji możliwość korzystania ze spowiedzi jest zawsze przed Mszą św.

6. Dziękujemy za składane ofiary, zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police,  2 sierpnia 2015 r.