Ogłoszenia duszpasterskie - XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 


1. W tym tygodniu przypada 13 dzień miesiąca, dlatego w czwartek od g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego rozpoczyna się dobowa Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwa różańcową, tzw. „Jerycho Różańcowe”. Również w czwartek, 13 sierpnia, w kościele o g. 21.00 Apel maryjny i procesja fatimska wokół kościoła.

2. W sobotę jest Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele w tę Uroczystość według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.

3. W dniach od 23 do 25 sierpnia jest Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium na oś. Słonecznym w Szczecinie do Myśliborza. Informacje bliższe są na plakatach.

4. Miesiąc sierpień to również czas zbiorów z pól. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracujących w rolnictwie, bo przecież z trudu ich pracy wszyscy korzystamy. Jak każdego roku w końcu sierpnia są Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach, aby podziękować Panu Bogu za dary ziemi, jak również ludziom, którzy pracują w rolnictwie, sadownictwie i pszczelarstwie. Starajmy się dołączyć do ludzi okazujących tę wdzięczność Z naszej parafii na niedzielę 30 sierpnia to jest dzień Archidiecezjalnych Dożynek w Pyrzycach jest w przygotowaniu wyjazd autokarem . Cena 20 zł. Wyjazd autobusu z przed kościoła o g. 12.00, powrót wieczorem tego samego dnia. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

5. W okresie wakacji możliwość korzystania ze spowiedzi jest zawsze przed Mszą św.

6. Dziękujemy za składane ofiary, zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 9 sierpnia 2015 r.