Ogłoszenia duszpasterskie - XX NIEDZIELA ZWYKŁA 

1. W poniedziałek, 17 sierpnia jest dzień Imienin Ks. Jacka. Solenizant Mszę św. w własnej intencji będzie odprawiał w poniedziałek o g. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o Księdzu Jacku.

2. Od 24 sierpnia następuje zmiana na stanowisku wikariuszy w naszej parafii. Odchodzi od nas Ks. Marek Kawa do parafii pw. MB Królowej Polski w Bielicach. Podziękujemy za czas pracy duszpasterskiej w naszej parafii Księdzu Markowi w przyszłą niedzielę, 23 sierpnia na zakończenie Mszy św. o g. 12.00. Do naszej parafii przychodzi na dwóch kapłanów: Ks. Marcin Gudełajski, ostatnio pracujący w parafii pw. św. Rafała Kalinowskiego w Nowogardzie i ks. Paweł Obst, dotychczas pracujący w parafii pw. MB Królowej Polski w Bielicach koło Pyrzyc. 

3. W dniach od 23 do 25 sierpnia jest Piesza Pielgrzymka z Sanktuarium na oś. Słonecznym w Szczecinie do Myśliborza. Informacje bliższe są na plakatach.

4. Sierpień to czas zbiorów z pól. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pracujących w rolnictwie, bo przecież z trudu ich pracy wszyscy korzystamy. Jak każdego roku w końcu sierpnia są Dożynki Archidiecezjalne w Pyrzycach, aby podziękować Panu Bogu za dary ziemi, jak również ludziom, którzy pracują w rolnictwie, sadownictwie i pszczelarstwie. Starajmy się dołączyć do ludzi okazujących tę wdzięczność Z naszej parafii na niedzielę 30 sierpnia to jest dzień Archidiecezjalnych Dożynek w Pyrzycach jest w przygotowaniu wyjazd autokarem . Cena 20 zł. Wyjazd autobusu z przed kościoła o g. 12.00, powrót wieczorem tego samego dnia. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym.

5. W okresie wakacji możliwość korzystania ze spowiedzi jest zawsze przed Mszą św.

6. Dziękujemy za składane ofiary, zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 16 sierpnia 2015 r.