Ogłoszenia duszpasterskie - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 

1. Dzisiaj podczas każdej Mszy św. przybliżenie tematu o organizacji Światowych Dni Młodzieży i tworząc fundusz na pomoc dla młodzieży wyjeżdżającej będą sprzedawane kremówki.

2. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00 i dla wszystkich codziennie po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

3.
Wypominki można składać w kopertach na tacy podczas Mszy św. 

4. Przypominamy, że w czwartki, w kaplicy Miłosierdzia Bożego, o g. 15.00 jest Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego.

5. W najbliższy czwartek przypada wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Po każdej Mszy św. będzie możliwość uczczenia Świętego poprzez ucałowanie Jego relikwii. 

6. Msza św., która jest odprawiana każdego 25 dnia miesiąca w intencji „obrony życia poczętego” ze względu przypadającym w niedzielę, będzie odprawiona w poniedziałek 26 października o g. 19.30. 

7. Wyjazd w dniu 24.10.2015 do Reska, Dobrej koło Nowogardu i Nowogardu o g. 8.00, zbiórka przed wyjazdem o g. 7.45.

8. W dniu 1 października minęła 50 rocznica pobytu Sióstr Urszulanek w Policach. Msza św. dziękczynna za pracę ewangelizacyjną dzieci i młodzieży w Policach przez Siostry Urszulanki zostanie odprawiona w niedzielę 15 listopada o g. 12.00. W tym roku również przeżywana jest 150 rocznica Urodzin założycielki Sióstr Urszulanek, św. Urszuli Ledóchowskiej i w niedzielę 25 października przybliżona nam będzie postać św. Urszuli. Rodzice dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych i Siostry Urszulanki przygotowują na ten dzień ciasto, które będzie można nabyć w kawiarence parafialnej.

9. Wyjazd do sanktuarium dzieci fatimskich w Szczecinie na Osiedle Kasztanowe 21 października o g. 18.30, powrót ok. 23.30.  

10. Dziękujemy za składane ofiary, zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Życzymy wszystkim dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 18 października 2015 r.