Ogłoszenia duszpasterskie - III Niedziela Wielkanocna


1. Od dzisiaj w godzinach od 16.00 do 18.00  na placu przy kaplicy Miłosierdzia Bożego, przez 5 kolejnych niedziel odbywać się będzie „Ewangelizacja na placach miast”, prowadzona przez Wspólnoty Neokatechumenalne.

2. W kolejny 13 dzień miesiąca, czyli w najbliższą środę, od g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego całodobowa modlitwa różańcowa w intencji Ojczyzny, tzw. „Jerycho Różańcowe”. Zapraszamy w dowolnym czasie do włączenia się do wspólnej modlitwy.

3. Zapraszamy w dniu 15.04. 2016 o g. 19.30 na kolejną Msze św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

4. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 18 do 22 kwietnia br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

5. Pielgrzymka autokarowa organizowana jest w dniach 18-21 maja 2016. W programie pielgrzymki wyjazd na poświecenie nowego kościoła w Toruniu, pw. NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. W dalszy programie jest Bydgoszcz, Gniezno, Ostrów Lednicki, Licheń i w sobotę 21 maja udział w święceniach kapłańskich naszego parafianina, diakona Grzegorza Siwaka, w klasztorze w Lądzie k. Konina. Koszt pielgrzymki 360 złotych. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji u ks. Marcina.

6. Dziękujemy za składane ofiary, jak również za  wszelkie dobro wypływające z faktu, że jesteśmy chrześcijanami. ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 10 kwietnia 2016 r.