Ogłoszenia duszpasterskie - X NIEDZIELA ZWYKŁA1. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa na zakończenie Mszy św. wieczornej.

2. Zawsze w I niedzielę czerwca jest przeżywany Dzień Dziękczynienia – z nowenną do Opatrzności Bożej. W dalszym ciągu trwa budowa Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie i na zakończenie każdej Mszy św. przy drzwiach kościoła będzie przykościelna zbiórka na ten cel. 

3. Przypominamy, że trwają zapisy na wyjazd do Krakowa. Na wyjazd dłuższy od 25.07-31.07. 2016, którego koszt wynosi 500 złotych oraz krótszy, na samo spotkanie z Papieżem Franciszkiem w terminie 29.07-31.07. br., gdzie koszt wyjazdu wynosi 350 złotych. Zapisy i bliższe informacje u ks. Marcina i ks. Łukasza.

4. Spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca w najbliższy czwartek tj. 9 czerwca br.  w kaplicy Miłosierdzia Bożego, po Mszy św. wieczornej. W planie jest wyjazd do Torunia z nawiedzeniem kościoła NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II na dzień 22 czerwca br. Bliższe informacje i zapisy  u Księdza Marcina. 

5. Zbliża się czas na kolejny festyn parafialny, który będzie 12 czerwca br. Jak każdego roku prosimy na ten dzień przygotować z domowego wypieku ciasto, jak również można przynosić różne rzeczy, które mogą się przydać w loterii oprócz przygotowanych nagród przez parafię. Podczas festynu będzie „Krwiobus”. Zapraszamy do włączenia się w akcję oddania krwi. Rozpoczęcie festynu w przyszłą niedzielę o g. 14.00 i zakończenie o g. 21.00. Prosimy również o pomoc w ustawieniu ławek i namiotów. Od g. 11.00 rozpoczynamy przygotowania. Podczas festynu będzie występ specjalny o g. 19.00 Magdaleny Frączek, byłej wokalistki zespołu Love Story. 

6. Nauki przedślubne będą w dniach od 20 do 24 czerwca 2016 r. w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00.

7. W związku z pojawiającymi się wciąż oszustwami metodą „na wnuczka”, czy na „funkcjonariusza Policji i innych metod, Komenda Powiatowa Policji w Policach, pragnie droga informacji udzielanych przez parafie, prosić wszystkich, a szczególnie osoby starsze o ostrożność. Upewnić się w rodzinie, czy dane przypadki są rzeczywiste. Nigdy nie dawać pieniędzy w niejasnych sytuacjach. O każdej próbie wyłudzenia pieniędzy, Policja prosi o zgłoszenie telefoniczne pod numer 997 lub 112. Również jest prośba do sąsiadów osób samotnych, czy też młodsze pokolenie o poinformowaniu swoich rodziców czy dziadków o takich niebezpieczeństwach.

8. Dziękujemy za składane ofiary, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 5 czerwca 2016 r.