Ogłoszenia duszpasterskie - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA


1. W najbliższym tygodniu jest I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dlatego w czwartek podczas Mszy św. o g. 18.00 modlitwy o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W I piątek spowiedź od g. 16.30 i Msza św. o g. 17.00 i następnie na zakończenie Mszy św. o g. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę z racji I soboty miesiąca Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników o g. 7.00 rano oraz adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Miłosierdzia Bożego od g. 10.00 do g. 15.00.

2. Pielgrzymki w najbliższym czasie. W niedzielę 28 sierpnia wyjazd na Archidiecezjalne Dożynki w Pyrzycach. Będą ubogacone o udział kompanii Wojska Polskiego i orkiestry wojskowej oraz innych znaczących wydarzeń. Kolejna pielgrzymka to Archidiecezjalna na Jasną Górę. Jak zwykle dwie pielgrzymki; dłuższa od 20 do 24 września organizowana przez ks. Marcina. Trasa pielgrzymki obejmuje następujące miejscowości: Żagań, Głogów, Krzeszów, Broumov w Czechach, Wambierzyce, Górę Igliczną, Bardo Śląskie, Wojsławice – ogród botaniczny, Nysę, Prudnik, Zamek w Mosznej, Piekary Śląskie i Częstochowę. Cena 700 złotych, w tym 4 noclegi, z obiadokolacjami, przewodnicy, bilety wstępu, przejazd. Zapisy w zakrystii wraz z zaliczką 200 złotych. Więcej informacji udziela ks. Marcin. Druga pielgrzymka  autokarowa do Częstochowy, tylko na 23/24 września w cenie 180 złotych. Zapisy również w zakrystii lub biurze parafialnym.  W dalszej perspektywie jest przygotowywana pielgrzymka autokarowa do Chorwacji szczególnie do Medjugorie w dniach 19 – 28 kwietnia 2017 roku w cenie 2750 złotych.
 
3. Dziękujemy za składane ofiary. Zachęcamy do współtworzenia tych  zamierzeń. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 31 lipca 2016 r.