Ogłoszenia duszpasterskie  - XX NIEDZIELA ZWYKŁA


1. Jutro, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego i na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów i ziół.

2. W środę, 17 sierpnia, przypada liturgiczne wspomnienie św. Jacka, Patrona Ks. Jacka Czekańskiego. Solenizant w dniu swojego Patrona odprawi Mszę św. we własnej intencji, w środę o g. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.

3. Dzienny Dom Seniora „Wigor” w Policach, informuje, że prowadzi dzienny pobyt i opiekę nad Seniorami w weekendy od 8.00-17.00. Bliższe informacje w Ośrodku przy ul. Korczaka 17.

4. Pielgrzymki w najbliższym czasie. W niedzielę, 28 sierpnia, wyjazd na Archidiecezjalne Dożynki w Pyrzycach. Będą ubogacone o udział orkiestry wojskowej oraz innych znaczących wydarzeń. Kolejna pielgrzymka to Archidiecezjalna na Jasną Górę. Jak zwykle dwie pielgrzymki; dłuższa od 20 do 24 września organizowana przez ks. Marcina. Trasa pielgrzymki obejmuje następujące miejscowości: Żagań, Głogów, Krzeszów, Broumov w Czechach, Wambierzyce, Górę Igliczną, Bardo Śląskie, Wojsławice – ogród botaniczny, Nysę, Prudnik, Zamek w Mosznej, Piekary Śląskie i Częstochowę. Cena 700 złotych, w tym 4 noclegi, z obiadokolacjami, przewodnicy, bilety wstępu, przejazd. Zapisy w zakrystii wraz z zaliczką 200 złotych. Więcej informacji udziela ks. Marcin. Druga pielgrzymka  autokarowa do Częstochowy, tylko na 23/24 września w cenie 180 złotych. Zapisy również w zakrystii lub biurze parafialnym.  W dalszej perspektywie jest przygotowywana pielgrzymka autokarowa do Chorwacji szczególnie do Medjugorie w dniach 19 – 28 kwietnia 2017 roku w cenie 2750 złotych.
 
5. Dziękujemy za składane ofiary.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 14 sierpnia 2016 r.