Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Modlitwy za wszystkich  zmarłych poleconych Kościołowi będą codziennie do I Niedzieli Adwentu od g. 17.30 i wspominani w kolejności w poszczególnych dniach określonych na kartkach wypominkowych. 

2. Katechezy neokatechumenalne głoszone są w każdy poniedziałek i czwartek o g. 19.00 w kościele.

3. Organizujemy wyjazd do Krakowa – Łagiewnik na dzień 19 listopada 2106 r.,  na uroczystości zakończenia Roku Miłosierdzia i przyjęcia Jubileuszowego Aktu Intronizacji Chrystusa Króla w naszej Ojczyźnie. Wyjazd będzie w piątek 18 listopada w godzinach wieczornych i powrót do Polic w niedzielę rano 20.11.2016. Koszt 100 złotych, więcej informacji u ks. Łukasza.

4. Uroczysta Intronizacja i przyjęcia do serc a każdego z nas Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, również w naszej parafii, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata podczas każdej Mszy św. W przygotowaniu do głębszego przeżycia tego wydarzenia w życiu naszej Ojczyzny i każdego z nas, poprzedzać będzie Nowenna przed Jubileuszowym Aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Rozpoczęcie Nowenny w piątek, w święto Niepodległości Polski, w dniu 11 listopada 2016 podczas każdej Mszy św., a w pozostałe dni Nowenny na zakończenie Mszy św. wieczornej.

5. W święto Odzyskania Niepodległości Polski, w naszym kościele 11.11. br. Msze św. o g. 7.00, 9,00, następnie o g. 11.00  Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem Władz Samorządowych i pocztów sztandarowych instytucji naszego miasta. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św. oraz wieczorna o g. 18.00.

6. W dniu 11 listopada to wspomnienie liturgiczne św. Marcina z Tours, który jest Patronem od Chrztu Ks. Marcina Gudełajskiego, czyli Ks. Marcina Imieniny. Solenizant odprawi Mszę św. we własnej intencji o g. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.

7. Nauki przedślubne będą w naszej parafii w dniach od 21 do 25 listopada br. o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

8. Dziękujemy za składane ofiary.  Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii
Police, 6 listopada 2016 r.