Ogłoszenia duszpasterskie - XXXII Niedziela Zwykła


1. Listopad jest miesiącem szczególnej modlitwy za zmarłych. Wypominki są czytane wraz modlitwą przez cały listopad o g. 17.30 w kościele.

2. Spotkanie przed pielgrzymką do Wilna odbędzie się we wtorek, 9.11.br., o g. 18.30 po zakończonej Mszy św. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę. Wszystkich chętnych do wyjazdu zapraszamy po informacje do ks. Łukasza.

3. Zapraszamy Rodziny, które chcą wspierać się w trudnościach z problemem alkoholowym kogoś z członków rodziny. Spotkanie w najbliższą środę o g. 18.00 w salce Oazy „AA” w budynku parafialnym.

4. W dniu 11 listopada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem Władz Miasta i Powiatu o g. 11.00

5. W czwartek o g. 18.00 podczas Mszy św. modlitwy w intencji Trzeciego Zakonu św. Franciszka. Po Mszy św. spotkanie w salce w budynku parafialnym.

6. W sobotę, 13 listopada, w trwającej Wielkiej Nowennie Fatimskiej, spotkanie modlitewne w kościele na Mszy św. o g. 20.00 w intencji Ojczyzny przez pośrednictwo bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, zakończone Apelem Jasnogórskim o g. 21.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. W dniach od 15-19 listopada nauki przedślubne o g. 19.00 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.  

8. W kiosku parafialnym w ciągłej sprzedaży jest prasa katolicka. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie składane ofiary.

10. Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 7 listopada 2010 r.