Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela po Bożym Narodzeniu1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od g. 16.30 i o g. 17.00 zostanie podana Komunia św. dla dzieci, które skorzystają ze spowiedzi św., bo ze względu na kolędę będzie tylko jedna Msza św. o g. 18.00 zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie będzie Mszy św. dla dzieci o g. 17.00.

2. W przyszłą niedzielę, w Święto Chrztu Pańskiego, podczas Mszy św. o g. 14.00 dzieci przystępujące w tym roku do I Komunii św. będą miały poświęcone świece i odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Podajemy również informacje, że zebranie Rodziców dzieci z klas drugich będzie w poniedziałek, 10 stycznia, bezpośrednio po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy też Rodziców na Mszę św. o g. 18.00.

3. Przywrócony dzień wolny od pracy w Uroczystość Objawienia Pańskiego, która zwana jest również Świętem Trzech Króli, daje możliwość świętowania tak, jak było to przed zniesieniem tego dnia z charakteru dni świętych. Msze św. w tym dniu będą odprawiane w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy św., będzie przy drzwiach kościoła zbiórka pieniędzy do puszek na cele misyjne Kościoła.

4. W kiosku parafialnym w ciągłej sprzedaży jest prasa katolicka. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

5. Trwa wizyta duszpasterska. Rozpoczęcie kolędy od g. 16.00, a w sobotę od g. 15.00. W poniedziałek, 3 stycznia, kapłani odwiedza rodziny mieszkające przy ul. Piaskowej nr parzyste; we wtorek – ul. Piaskowa numery nieparzyste oraz ul. Kosynierów Gdyńskich, w środę – ul. Mieszka I, w czwartek nie ma kolędy, w piątek – ul. Siedlecka, Długosza, Tanowska, Licealna, Fabryczna, Barnima, Kochanowskiego i Reja, w sobotę – ul. Zamenhofa nieparzyste, św. Kazimierza, Spółdzielców, Pułaskiego, Wyspiańskiego, Kadłubka, Galla Anonima, Wkrzańska.

6. Cały plan kolędy umieszczony jest na parafialnej stronie internetowej oraz wywieszony jest w gablotkach przed kościołem.

7. Przez czas kolędy w parafii wieczorną Mszę św. będzie odprawiał tylko jeden ksiądz. Również możliwość skorzystania ze spowiedzi tylko przed Mszą św.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie składane ofiary.

9. Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 2 stycznia 2011 r.