Ogłoszenia duszpasterskie - VI Niedziela Roku

 

1. W formacji duchowej Drogi Neokatechumenalnej jest etap, kiedy przygotowana grupa zostaje posłana z zadaniem ewangelizacji do domów mieszkańców naszej parafii. Podczas Mszy św. o g. 11.00 zostaną poświęcone krzyże i wręczone one zostaną posłanym. W najbliższym czasie ze Słowem Bożym udadzą się do mieszkańców ul. Piłsudskiego, Zamenhofa, Bankowej i innych ulic znajdujących się w tym rejonie miasta.

2. Dzisiaj, 13 lutego, o g. 20.30 Msza św. w intencji Ojczyzny, jak każdego 13. dnia miesiąca, zakończona apelem maryjnym podkreślającym trwającą Wielką Nowennę Fatimską.

3. Od 14 do 18 lutego w Kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00 odbywać się będą nauki przedślubne.

4. W przyszłą niedzielę przybędzie do naszej parafii młodzież ze „Wspólnoty Emanuel” ze Szczecina, prowadząca przygotowanie do udziału w Światowych Dniach Młodzieży – Madryt 2011.

5. Przygotowanie osób dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w czwartek, 3 marca, o g. 19.00 w biurze parafialnym.

6. Dziękując Bogu za dar przeżytych Misji u stóp Krzyża organizowana jest pielgrzymka z naszej parafii do Sanktuarium Krzyża w Kamieniu Pomorskim, aby przed obrazem Brzozdowieckim zakończyć ten święty czas swoistych rekolekcji. Wyjazd odbędzie się 21 lutego o g. 11.00 spod kościoła. Koszt wyjazdu 30 złotych. Planowany powrót około g. 17.00. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy w zakrystii. Istnieje również możliwość duchowej pielgrzymki poprzez przekazanie intencji modlitw. Prośby, bądź dziękczynienia w formie listu zostaną odczytane przed cudownym obrazem Matki Bożej Bolesnej z Brzozdowic. Wszelkie informacje u ks. Łukasza.

7. W dniach od 1 do 12 sierpnia br. organizujemy pielgrzymkę do Francji. W programie pielgrzymki: Paryż, Mont Saint Michael, Lourdes, Carcassonne, Avignon, La Salette. Koszt 2720 zł. W tym przejazd komfortowym autokarem, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na organy w naszym kościele oraz za wszystkie składane ofiary.

9. Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.


ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 13 lutego 2011 r.