Ogłoszenia duszpasterskie - VII Niedziela Zwykła
1.     Przygotowanie osób dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie się w czwartek, 3 marca, o g. 19.00 w biurze parafialnym.

2.     Dziękując Bogu za dar przeżytych Misji u stóp Krzyża organizowana jest pielgrzymka z naszej parafii do Sanktuarium Krzyża w Kamieniu Pomorskim, aby przed obrazem Brzozdowieckim zakończyć ten święty czas swoistych rekolekcji. Wyjazd odbędzie się jutro, 21 lutego, o g. 11.00 spod kościoła. Koszt wyjazdu 30 złotych. Planowany powrót około g. 17.00. Wszystkich chętnych prosimy o zapisy w zakrystii. Istnieje również możliwość duchowej pielgrzymki poprzez przekazanie intencji modlitw. Prośby, bądź dziękczynienia w formie listu zostaną odczytane przed cudownym obrazem Matki Bożej Bolesnej z Brzozdowic. Wszelkie informacje u ks. Łukasza.

3.     W dniach od 1 do 12 sierpnia br. organizujemy pielgrzymkę do Francji. W programie pielgrzymki: Paryż, Mont Saint Michael, Lourdes, Carcassonne, Avignon, La Salette. Koszt 2720 zł. W tym przejazd komfortowym autokarem, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja.

4.     Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na organy w naszym kościele oraz za wszystkie składane ofiary.

5.     Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.
ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 20 lutego 2011 r.