Ogłoszenia duszpasterskie - IV Niedziela Wielkanocna


1. W niedzielę, 29 maja, o g. 11.00 jest Rocznica I Komunii św. W związku ze zbliżającą się tą uroczystością Rodzice dzieci klas trzecich proszeni są na spotkanie w kaplicy Miłosierdzia Bożego w dniu 17 maja br. po Mszy św. o g. 18.00.

2. W poniedziałek, 16 maja, przypada dzień Imienin Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Solenizancie.

3. W naszym kościele w poniedziałek, 16 maja, o g. 19.00 wystąpi zespół ze Lwowa, z pieśnią religijną i patriotyczną. Po koncercie będzie możliwość zakupu płyt z ich dorobkiem artystycznym. Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie.

4. W przyszłą niedzielę, 22 maja,  o g. 9.30 i 11.00 kolejne dwie grupy dzieci przystąpią do I Komunii św. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. wieczornej z wyjątkiem przyszłej niedzieli, kiedy nabożeństwo majowe z udziałem dzieci, które w tym dniu przystąpią do I Komunii św., będzie o g. 17.00. Spowiedź dzieci przed I Komunią, jak również osób z rodziny tych dzieci, w sobotę o g. 10.00 i 11.00.

5. W dniach od 20 do 24 września organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki na Jasną Górę. Na trasie pielgrzymki w programie jest odwiedzenie następujących miejscowości: Pniewy (Dom Sióstr Urszulanek), Gniezno, Licheń, Trzebnica, Wrocław (Panorama Racławicka). Koszt pielgrzymki 540 złotych, w tym: przejazd komfortowym autokarem, noclegi, bilet na Panoramę Racławicką i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u ks. Andrzeja. 

6. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na organy w naszym kościele.

7. Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.


ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 15 maja 2011 r.