Ogłoszenia duszpasterskie - XIII Niedziela Zwykła1. Od niedzieli 26 czerwca do końca wakacji nie będzie Mszy św. w niedzielę o g. 14.00, 15.15 i 16.00 oraz w tygodniu o g. 9.00. W czasie wakacji biuro parafialne będzie czynne w godzinach od 16.00 do 17.30 w poniedziałki, środy i piątki. Wszystkie sprawy pilne można załatwić bezpośrednio po Mszy św. wieczornej tj. ok. g. 18.30 w zakrystii.

2. W tygodniu Msza św. o g. 7.00 i 18.00. Do czwartku na zakończenie Mszy św. wieczornej, nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Na zakończenie oktawy tj. w czwartek dla ministrantów i dzieci biorących czynny udział w procesji Bożego Ciała, jak również w procesjach każdego dnia w oktawie, czekają słodkie niespodzianki.

3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również I piątek miesiąca. Spowiedź dla dzieci od g. 16.30. O g. 17.00 Msza św. dla dzieci i następnie Msza św. z Uroczystości o g. 18.00.

4. W sobotę święto Niepokalanego Serca NMP. Z racji święta i trwającej Wielkiej Nowennie Fatimskiej, Msza św. wynagradzająca za grzechy świata i o nawrócenie grzeszników odprawiona zostanie o g. 7.00 rano.

5. Jak każdego roku, w dwie ostatnie niedziele czerwca, dokonywana jest zbiórka pieniędzy do puszek na kolonie dla dzieci z ubogich rodzin. Caritas zbiórkę pieniędzy do puszek przeprowadza przy drzwiach kościoła po każdej Mszy św.

6. W kiosku można kupić kubek z logo parafii, jako forma cegiełki na organy w naszym kościele.

7. Bardzo serdecznie dziękujemy za składane ofiary na organy w naszym kościele.

8. Życzymy dobrego tygodnia i z serca błogosławimy.


ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 26 czerwca 2011 r.