Ogłoszenia duszpasterskie- XXVIII Niedziela Zwykła
1. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o g. 17.00, a dla wszystkich każdego dnia po zakończeniu Mszy św. wieczornej.2. W niedzielę, 9 października, Kościół w Polsce przeżywał będzie Dzień Papieski. Szczególnym akcentem będzie zbiórka pieniędzy na stypendia dla dzieci i młodzieży uzdolnionej, ale wymagającej pomocy w dalszym kształceniu się.3. Dnia 13 października br. o g. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli, wszystkich pracowników Oświaty i uczniów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zapraszamy wszystkich do udziału we Mszy św.4. Wieczorem o g. 20.00 z racji 13. dnia miesiąca zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny i o 21.00 Apel Jasnogórski i ostatnia w tym roku procesja fatimska. Zachęcamy wszystkich na Mszę św. i procesję.5. W niedzielę, 16 października, przypada 33. rocznica wyboru Papieża, dziś już Bł. Jana Pawła II. Wieczorem o g. 20.30 zgromadzimy się przy figurze Jana Pawła II na chwilę wspomnienia i modlitwy, dziękując Panu Bogu za ten wielki Pontyfikat i będziemy wypraszali przez pośrednictwo bł. Jana Pawła II potrzebne łaski dla naszego miasta i Ojczyzny.6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii. Szczególnie dziękujemy za ofiary na budowę organów piszczałkowych w naszym kościele.7. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa


ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 9 października 2011 r.