Ogłoszenia duszpasterskie - XXXIII Niedziela Zwykła


1. Przez cały listopad wypominki i modlitwa za zmarłych codziennie o g. 17.30.

2. Spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego w piątek o g. 20.00 w Domu Parafialnym.

3. W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 12.00 w intencji Pielgrzymów, którzy byli we wrześniu z ks. Andrzejem w Częstochowie. Po Mszy św. spotkanie w kawiarence.

4. Dzisiaj, 13 listopada, w naszej parafii od g. 19.00 przez całą dobę, nieustanny różaniec tzw. „Jerycho Różańcowe” w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o wybranej porze tej doby.

5. Jak każdego 13. dnia miesiąca Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele o g. 20.30, z oprawą przez członków Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej. Jest to Msza św. odprawiana przez pośrednictwo Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. W trwającej Wielkiej Nowennie przed setną rocznicą objawień fatimskich, w 13. dzień miesiąca gromadzimy się w kościele na Apelu Maryjnym o g. 21.00. Zapraszamy do włączenia się do wspólnej modlitwy.

6. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej. O godz. 12.00 w przyszłą niedzielę zostanie odprawiona Msza św. w Intencji wszystkich członków Akcji Katolickiej i ich działalności.

7. W Uroczystość Chrystusa Króla w naszej parafii przebywać będą klerycy Arcybiskupiego Seminarium Duchownego i jak każdego roku przybliżą nam życie Seminarium Duchownego oraz po każdej Mszy św. będą stali z puszkami przy drzwiach kościoła, aby była możliwość złożyć swój dar na rzecz naszego Seminarium.

8. W niedzielę, 20 listopada, podczas Mszy św. o g. 10.45 do grona ministrantów zostaną włączeni kandydaci. Również podczas tej Mszy św. zostaną ustanowieni nowi członkowie Eucharystycznego Ruchu Młodych i scholi parafialnej.

9. Nauki przedślubne, już ostatnie w tym roku, będą w kaplicy Miłosierdzia Bożego w dniach od 21 – 25 listopada br. o g. 19.00

10. W kiosku jest do nabycia „Ewangelia na każdy dzień” przeznaczona na rok 2012. Ta forma modlitwy od ubiegłego roku jest przez wiele osób szczególnie ceniona. Zachęcamy do posiadania tej książeczki.

11. Jest możliwość otrzymać w kiosku parafialnym poświęcone opłatki. Ofiara za opłatki w tym roku jest przeznaczona na organy piszczałkowe, które są budowane w naszym kościele.

12. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

13. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa
ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 13 listopada 2011 r.