Ogłoszenia duszpasterskie - Uroczystość Bożego Narodzenia 2011


1. Dzisiaj w Uroczystość Bożego Narodzenia i następnego dnia, w święto św. Szczepana Msze św. według porządku niedzielnego. Taca zbierana w drugi dzień świąt jest przeznaczona na Wydział Teologiczny US.

2. Od wtorku, 27 grudnia, rozpoczynamy kolędę. Kolęda rozpoczyna się od g. 16.00. W tym roku rozpoczyna się kolęda od ul. Kresowa, Korczaka, Głowackiego, Kasprowicza, Chodkiewicza, Sadowa, Łokietka, Bursztynowa i Krzywa. W środę, 28 grudnia – ul. Wróblewskiego numery nieparzyste, w czwartek, 29 grudnia – ul. Wróblewskiego numery parzyste, w piątek – 30 grudnia – ul. Okulickiego.

3. Na czas kolędy wieczorem możliwość korzystania ze spowiedzi św. pół godziny przed Mszą św. o g. 18.00.

4. W roku 2012 przypada 60. rocznica powstania Polickiego Chóru Kościelnego „Maria Cantat”. Rozpoczęcie rocznych obchodów Jubileuszu koncertem kolęd w kościele np. NMP w Policach, tam gdzie był początek istnienia tego chóru, w Nowy Rok o g. 18.00. 

5. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zbudowania żywej szopki przy kościele. W przyszłą niedzielę będą bardziej szczegółowe podziękowania.

6. Na stolikach przy wyjściu z kościoła znajduje się grudniowy numer czasopisma parafialnego „Świadomi Chrystusa”.

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

8. Na Boże Narodzenie składamy najlepsze życzenia wszystkim mieszkańcom naszej parafii i wszystkim gościom. Niech pokój Jezusa Chrystusa zagości w sercach wszystkich i niech przenosi się na wszystkich ludzi, których na drogach swojego życia spotykamy.

9. Życzymy pięknych świąt i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa

ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 25 grudnia 2011 r.