Ogłoszenia duszpasterskie - V NIEDZIELA ZWYKŁA1. Dzisiaj w niedziele, 5 lutego, rozpoczęcie katechez Drogi Neokatechumenalnej. Podczas każdej Mszy św. wprowadzenie do katechez, następnie przez szereg tygodni, we wtorek i piątek, o g. 19.00 będą głoszone katechezy. W tym tygodniu we wtorek i piątek katechezy sali kasetonowej.

2. Nauki przedślubne w dniach od 6 – 10 lutego 2012 w kaplicy Miłosierdzia Bożego o g. 19.00.

3. We wtorek, 7 lutego, w biurze parafialnym o g. 19.00 rozpocznie się przygotowanie dla osób dorosłych do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. W sobotę, 11 lutego jest Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele, w sobotę zostanie odprawiona Msza św. o g. 12.00 w intencji wszystkich Chorych. Zapraszamy wszystkich, kto ma możliwość uczestniczyć na Mszę św. i z racji święta NMP z Lourdes błogosławieństwo Chorych Najświętszym Sakramentem, tak jak odbywa się to w sanktuarium w Lourdes.

5. Przygotowujemy się do kolejnego wielkiego wydarzenia w naszej parafii, to jest poświecenia i oddanie do użytku, budowanych organów, w niedzielę 19 lutego 2012 r. o godzinie 18.00. Tego dnia Msza św. o g. 19.30 będzie odprawiona w kaplicy Miłosierdzia Bożego.

6. Na dni od 16 do 19 kwietnia br. organizujemy 4-dniową pielgrzymkę. W programie: Górka Klasztorna, Gietrzwałd, Święta Lipka i Toruń – modlitwa w Radiu Maryja. Koszt 350 złotych. W tej cenie jest przejazd, noclegi i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u Ks. Andrzeja.  

7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

8. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.


ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 5 lutego 2012 r.