Ogłoszenia duszpasterskie - VI NIEDZIELA ZWYKŁA1. Jutro, 13 lutego, od. g. 19.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do Adoracji w kaplicy Miłosierdzia Bożego i przez całą dobę trwać będzie modlitwa w intencji Ojczyzny, tzw. Jerycho Różańcowe. Zachęcamy do włączenia się w nurt tej modlitwy. Jak każdego 13. dnia miesiąca o g. 20.00 w kościele rozpocznie się Msza św. w intencji Ojczyzny oraz, z racji trwającej Wielkiej Nowenny Fatimskiej, o godzinie 21.00 Apel Maryjny w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i bł. Jana Pawła II.

2. We wtorki i piątki o g. 19.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego są katechezy, głoszone przez katechistów z Drogi Neokatechumenalnej.

3. W przyszłą niedzielę, 19 lutego 2012 r., o godzinie 18.00 uroczyste poświęcenie i oddanie do użytku zbudowanego dla naszego kościoła  instrumentu - 55-głosowych organów piszczałkowych. Zapraszamy serdecznie do udziału w tej uroczystości. Poświęcenia dokona J.E. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Szczecińsko-Kamieński, Profesor Andrzej Dzięga. Tego dnia Msza św. o g. 19.30 będzie odprawiona w kaplicy Miłosierdzia Bożego, ponieważ w kościele może przedłużyć się Msza św. z godziny 18.00.

4. W następny poniedziałek, 20 lutego, o g. 18.30 spotkanie w kościele z Rodzicami dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

5. W dniach od 16 do 19 kwietnia br. organizujemy 4-dniową pielgrzymkę. W programie: Górka Klasztorna, Gietrzwałd, Święta Lipka i Toruń – modlitwa w Radiu Maryja. Koszt 350 złotych. W tej cenie jest przejazd, noclegi i ubezpieczenie. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Informacje u Ks. Andrzeja.  

6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii.

7. Życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 12 lutego 2012 r.