Ogłoszenia duszpasterskie - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2012 1. Dzisiaj, jak jest to w zwyczaju naszej parafii, składamy w pustym Grobie Pana Jezusa czerwone goździki, jako wyraz naszej miłości do Boga pełnego Miłosierdzia. W związku z potrzebą rozszerzenia kultu Miłosierdzia Bożego, w każdy czwartek, podkreślając dzień ustanowienia Eucharystii, po zakończeniu adoracji Najświętszego Sakramentu, o g. 15.00 w kaplicy Miłosierdzia Bożego wprowadzamy Mszę św., na którą będą przyjmowane intencje Mszy św zbiorowej na każdy tydzień.

2. W dniach od 16 do 20 kwietnia odbędą się w naszej parafii nauki przedślubne. Miejsce spotkań na naukach to kaplica Miłosierdzia Bożego g. 19.00.

3. Na cmentarzu wojennym w Siekierkach w dniu 21 kwietnia o g. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem Władz Wojewódzkich i wojska w 67. rocznicę forsowania Odry. Zapraszamy do udziału w tej Mszy św.

4. „Marsz dla życia” rozpocznie się w przyszłą niedzielę, 22 kwietnia, przy Figurze bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie o g. 15.00 i zmierzał będzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie na zakończenie „Marszu” zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybiskupa Metropolity. Zachęcamy wszystkich do udziału.

5. Spotkanie liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania we wtorek, 24 kwietnia br., po zakończeniu Mszy św. o g. 18.00.

6. Archidiecezjalne Dni Młodych odbędą się w dniach 1-3 maja 2012 roku w Gryficach. Ks. Jarosław udziela szczegółowych informacji i dokonuje zapisu osób zainteresowanych. Wiele informacji na ten temat znajduje się w gablotce parafialnej.

7. Dziękujemy za składane ofiary, życzymy dobrego tygodnia i udzielamy kapłańskiego błogosławieństwa.
ks. kan. Waldemar Gasztkowski - Proboszcz Parafii

Police, 15 kwietnia 2012 r.